Výuka těchto predmětů probíhá v aplikaci Učebna Google:
Anglický jazyk - p. uč. Lasáková

Matematika - p. uč. Wenzelová

Fyzika - p. uč. Wenzelová

Český jazyk - p. uč. Calábková (+ e-mailem)

Chemie - p. uč. Čušková

Vše potřebné naleznete v příloze.

Milí žáci, další zápis do D si přepište do sešitu a vyfocený mi jej pošlete do pátku 29.5. 2020 do 19h. Opět upozorňuji ty z vás, kteří zápisy neposílají nebo je posílají opožděně - zbytečně a hlavně vlastním přičiněním si zhoršujete známku na vysvědčení.
Děkuji PS
Ruský jazyk