Aktualizace: 26. 6. 2020

Výuka těchto predmětů probíhá v aplikaci Učebna Google:
Anglický jazyk - p. uč. Lasáková

Matematika - p. uč. Wenzelová

Český jazyk - p. uč. Calábková (+ e-mailem)

Zeměpis - p. uč. Riedlová

Vše naleznete v příloze.
Ruský jazyk a dějepis

Vše potřebné naleznete v příloze.
Chemie

Zdravím, pro ty co se nemohli zúčastnit klasické výuky, davám na web poslední úkol (pracovní list) do chemie, který mi zašlete, kdo chce vylepšit známku do dnešních (17.06.2020) 20 hod. na web. S pozdravem T.H.