Hezký den, sedmičko!

Prosím vytiskněte si tento testík, nalepte do sešitu a k nadpisu, který už tam je natištěn (OPAKOVÁNÍ - POZDNÍ STŘEDOVĚK) si napište pouze datum 30.4. a vyplňte. Do zítřejších 21:00 mi pošlete email (lenittalasak@gmail.com) s předmětem DĚJEPIS OPAKOVÁNÍ TEST. Příští týden se dostaneme k novému učivu, toto je opakování a veškeré info najdete ve svých zápisech případně v učebnici.
Děkuji a mějte se, LL.

Vše naleznete v příloze.

Dobrý den, sedmáci.

Tento týden začneme s postupným opakováním všeho, co jsme se tento rok naučili. Zasílám vám soubor, v němž naleznete ukázku z knihy a k ní několik úkolů. Posílejte opět do pátku 5. 6.

Podívejte se na prezentaci a odpovězte na otázky, které jsou v prezentaci.
Pošlete prosím do 4. 6.
Ruský jazyk

V jakémkoliv programu např. Malování, Word, Excel, PowerPoint, Stripgenerator atd. vytvořte Velikonoční přání. Může být i vtipné. (dejte si záležet).