Pěkný poslední květnový týden přeji.

Nové učivo - nadpis: Vodiče a izolanty
Opište si přiložený text do sešitu.

Opakování z minulé hodiny: Elektrický obvod
Budete potřebovat tužku a pravítko!!!

1. Narýsuj elektrický obvod, který bude obsahovat: Vodiče, žárovku, spínač a zdroj napětí.

2. Narýsuj elektrický obvod, který bude obsahovat: Vodiče, cívku, zdroj napětí a ampérmetr.

Jako nápovědu využijte obrázek obvodu z minulé hodiny.
Narýsované obvody mi pošlete do středy 27. 5. Ohodnotím správnost i estetickou stránku.
Vodič, izolant.jpg

Dobrý den, milí šesťáci.

Tento týden začneme s postupným opakováním všeho, co jsme se tento rok naučili. Začneme pozvolna. Zasílám vám soubor, v němž je krátký text a k němu několik úkolů. Posílejte opět do pátku 5. 6.

Zdravím šesťáci, všechny informace máte v příloze.

V jakémkoliv programu např. Malování, Word, Excel, PowerPoint, Stripgenerator atd. vytvořte Velikonoční přání. Může být i vtipné. (dejte si záležet).

Tabulka-hustoty.jpg