Aktualizace: 26. 6. 2020

Zdravím distanční žáky :-D

Ve škole jsme opakovali vše, co jsme během distanční výuky probírali.

V příloze najdete pracovní list, který vyplňte a pošlete (messenger, e-mail) do neděle 14. 6.

Vše potřebné naleznete v příloze.

Milí žáci, ve středu 10.6., tedy zítra, si všichni napíšete test z páté lekce. Žáci, kteří opět chodí do školy, si jej napíšou v rámci výuky ve 14h (6. A s panem učitelem Straubem, 6.B s paní učitelkou Mravíkovou). Ti z vás, kteří pokračují v distanční výuce, si test napíší doma také ve 14h (tehdy bude test zveřejněn na školním webu).

Žáci ve škole dostanou test vytištěný, žáci doma si jej buď vytisknou a vyplní (a poté vyfotí) nebo napíší odpovědi k jednotlivým cvičením na čistý papír a své odpovědi pošlou opět vyfocené na můj mail do 14:45h!

Na test si zopakujte hlavně slovní zásobu 5. lekce a tvoření 2. a 3. stupně přídavných jmen.

Good Luck with the test!

PS

Vše potřebné naleznete v příloze.

Dobrý den, šesťáci!

Blížíme se do finále - čeká vás poslední týden úkolů. Zvolila jsem proto pouze cvičení z pracovního sešitě, kde zopakujeme vše, co jste se letos naučili. Prosím tedy, abyste zasílaly fotky vypracovaných úkolů do pátku 19. 6. Úkoly jsou následující:
Pracovní sešit str. 67 - cvičení 4 (všechny podúkoly).
Pracovní sešit str. 70 - Testové úlohy (cvičení 1 - 6).

Dobrý den, posílám žákům kteří jsou doma poslední učivo tohoto roku.
Mějte hezké prázdniny a těším se v září :)
Žaneta Riedlová

V jakémkoliv programu např. Malování, Word, Excel, PowerPoint, Stripgenerator atd. vytvořte Velikonoční přání. Může být i vtipné. (dejte si záležet).

Tabulka-hustoty.jpg