Aktualizace: 26. 6. 2020

Sloh

Zadání v příloze.
Vlastivěda

Zdravím páťáci, posílám poslední učivo.
Mějte pěkné prázdniny a těším se na vás v zeměpise :)
Žaneta Riedlová
Přírodověda

Dobrý den, páťáci.

Blížíme se do finále a čeká nás již poslední, nejspíš pro vás nezajímavější soustava lidského těla. Veškeré instrukce jsou napsány v souboru. Úkol pošlete do příští středy 17. 6. Bude to váš poslední závěrečný úkol.

V programu Malování vytvořte jakýkoliv Velikonoční obrázek např. Velikonoční přání (dejte si záležet).