Musíme být připraveni na vše

Dnes jsme ve škole zažili velmi nepříjemnou událost. Stali jsme se obětí obecně adresovaného výhružného e-mailu, který hrozil výbuchem bomby. Ihned jsme kontaktovali Policii ČR. Ta budovu prohledala, a přesto, že nic nenašla, jsme se společně domluvili na vyklizení budovy. Žáci byli o tomto informováni, vše je již předáno k vyšetření Policii ČR.

První týden ve škole

Vážení a milí rodiče,

přinášíme Vám informace k prvnímu týdnu ve škole.

První školní den připadá na pondělí 2. 9. 2024. Školní rok zahájíme v 8:30 h v areálu školy (před vstupem do hl. budovy). Po slavnostním zahájení se žáci přesunou do tříd, kde stráví dvě vyučovací hodiny přípravami na aktuální školní rok. Výuka bude zkrácena do 10:00 h.

Vítáme Vás v novém školním roce

Věříme, že jste si dostatečně odpočinuli a načerpali sílu do nového školního roku 2024/2025. Přejeme si, aby tento školní rok byl ještě lepší než byl ten předchozí. Dejme si alespoň jednu výzvu, kterou bychom rádi zvládli. Na výzvy spjaté s naší školou se už teď těšíme.

Rozjíždíme čipový systém

Ve čtvrtek 18. 1. 2024 proběhla ve školní jídelně technická instalace čipového systému pro výdej stravy. Ten mimo jiné umožňuje rodičům přihlásit/zrušit oběd přes webové stránky. Výhledově může být žáky používán ke vstupu do budovy školy s možností propojení na informační systém školy.Jako čipy budeme primárně používat žákovské ISIC karty resp. učitelské ITIC, alternativně čipy, …