Virtuální učebna ZŠ Velké Hoštice

Cílem projektu je zkvalitnění vzdělávací infrastruktury v oblasti základního vzdělávání a zvýšení
její dostupnosti. Projekt řeší modernizaci 1 odborné učebny ve vazbě na podporované oblasti
vzdělávání IROP a zajištění standardu konektivity.

Bezpečně v digitálním světě

V roce 2024 jsme získali grant od O2 Chytrá škola na realizaci projektu Bezpečně v digitálním světě.

V rámci projektu jsou realizovány vzdělávací aktivity pro žáky, učitele a rodiče, týkající se problematiky bezpečného chování v digitálním prostoru. Přečtěte si více o aktivitách projektu.

Škola pro všechny

Projekt Škola pro všechny (CZ.02.02.XX/00/22_002/0007938) je realizován z OP JAK v období 1. 9. 2023 až 31. 12. 2025. Je určen pro podporu inovativní výuky, vzdělávání pedagogických pracovníků a realizaci setkávání s odborníky.

Realizace investice Národního plánu obnovy – Komponenta 3.1

Modernizace odborných učeben