Provoz školní družiny

Ranní družina:po–pá 06:30–07:40
Odpolední družina:po–pá11:40–16:00
  1. Družina je pouze pro písemně přihlášené žáky.
  2. Poplatek za školní družinu je 800 Kč za první dítě a 200 Kč za druhé a každé další dítě na celý školní rok. Platbu proveďte na účet školy nejpozději do 23. 9. 2024, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte. Číslo účtu: 86-6900810217/0100.
  3. Odchody žáků ze ŠD
    Pokud bude žák odcházet jinak, než je uvedeno na zápisním lístku, musí donést písemnou omluvenku se jménem, datem a podpisem jednoho z rodičů. Pouštění žáků po telefonické domluvě připouštíme pouze ve výjimečných případech.
  4. Informace týkající se ŠD sdělujeme rodičům prostřednictvím třídních učitelů.
  5. Vyzvedávání žáků ze ŠD
    Rodič zazvoní na příslušný zvonek u vchodu do budovy a nahlásí jméno dítěte. Počká ve vestibulu a nevstupuje do jiných prostor budovy.

Oddělení školní družiny

I. odzvonek č. 6Jana Müllerovájana.mullerova@zsvelkehostice.cz
II. odzvonek č. 7Bohumila Mrovcovábohumila.mrovcova@zsvelkehostice.cz
III. odzvonek č. 6 nebo 7Mgr. Lucie Pobořiloválucie.poborilova@zsvelkehostice.cz

Osvobození od úplaty

Zákonný zástupce může požádat ředitele školy o osvobození nebo snížení úplaty za školní družinu. Žádost musí být doplněna potvrzením poskytovatele odpovídajícího příspěvku. (více informací).