Aktuálně ke školní jídelně

Včera jsme vás informovali o mimořádné situaci se školním stravováním. Situace se stále mění z minuty na minutu, ale s radostí vám chceme oznámit, že se nám podařilo zajistit trvalé řešení. Náhradním dodavatelem stravy bude Zařízení školního stravování U Hřiště, Opava-Kylešovice, a to minimálně po dobu rekonstrukce vývařovny ZŠ Šrámkova, který byla vytopena do výšky 180 cm a je zcela mimo provoz.

V pondělí 23. 9. je strava objednána dle odevzdaných papírových přihlášek. Od úterý již mohou do jídelny chodit všichni přihlášení žáci dle původní evidence ZŠS Šrámkova. Vzhledem k tomu, že byl zaplaven i systém pro odhlašování obědů, vytvořili jsme pro vás náhradní možnost odhlašování pomocí elektronického formuláře. O zprovoznění aplikace iCanteen vás budeme informovat, do té doby ji prosím nevyužívejte.

Rádi bychom touto cestou poděkovali p. Poštulkovi, který velmi promptně zajistil stravování v průběhu tohoto týdne, a byl připraven i na týden další.

Děkujeme za vaši vstřícnost a spolupráci a věříme, že stravování dětí již bude probíhat bez problémů.