Provoz školy v pondělí 16. 9. 2024

Vážení rodiče,

vzhledem k povodňové situaci bude v pondělí škola fungovat v omezenem provozu od 8:00 do 12:00. Provoz ranní družiny od 6:30 jsme zajistili.

Jsme si vědomi akutnosti vzniklé situace, proto Vám chceme nabídnout možnost postarat se o Vaše děti v zítřejším dopoledním čase. Zdalipak ji využijete, necháváme čistě na Vašem rozhodnutí. Případná absence bude automaticky omluvena. Vzhledem k tomu, že někteří vyučující se do školy nedostanou, budeme muset výuku operativně organizovat. Pomohlo by nám, kdybyste napsali třídním učitelům, zda Vaše dítě (děti) do školy dorazí.

AKTUALIZOVÁNO: Školní jídelna nebude v provozu.

Prosím, abyste sledovali aktuální informace na školním webu, popř. ve Škole Online. Máte-li možnost informovat ty, o nichž víte, že jsou bez el. energie, učiňte tak, prosím.

Myslíme na Vás.

vedení školy