Tak jsme se rozloučili se školním rokem

Osmou hodinou ranní se prostranstvím před budovou školy rozezněly tóny české státní hymny. Všichni žáci nastoupeni po třídách v doprovodu svých třídních učitelů dychtivě očekávali, co bude následovat.

Slova se chopil pan ředitel. Všechny přítomné přivítal a položil stejnou otázku směrem k absolventům a zbytku školy. Zatímco deváťáci na otázku, jak se těší poslednímu školnímu dni reagovali poněkud sklesle, zbytek školy burácel neskrývanou radostí. Ředitelův projev pokračoval ve statistickém duchu. Výčet žáků hodnocených vyznamenáním a samými výbornými si zasloužil pozornost všech, což zdůraznil i on sám. “Odměňme uznáním ty, kteří celý školní rok pilně pracovali na svém vzdělání,” dodal a pokračoval gratulacemi žáků odměněných pochvalou ředitele školy.

Na závěr poděkoval všem přítomným zaměstnancům. Nazval je týmem a mezi řádky sdělil, že týmová spolupráce je předpokladem dobře fungující školy.

Náš tým se na Vás bude těšit v pondělí 2. září školního roku 2024/2025.