Branky, body, HOKEJ

Mistrovství světa v ledním hokeji na vlastní kůži! To se školou jen tak nezažiješ!

Děti naší školy tuto šanci měly. V pondělí 20. 5. vyrazily na zápas Švédsko vs. Francie do Ostravar arény v Ostravě. Odpoledne bylo plné těšení a příprav ve formě malování vlajek na tvář. Hokejová atmosféra nás pohltila ihned po výstupu z autobusu. Hokejový zážitek započal ve fanzóně, odkud si někteří z nás odnesli malé dárečky a zápas mohl začít.

Celé odpoledne se neslo v duchu křiku, fandění, úsměvů, mexické vlny a hlavně radosti z maskotů Boba a Bobka. A pokud nevíte, jak hokej skočil, tak my vám to povíme. Po napínavé třetí třetině zvítězilo Švédsko 3:1. Cesta domů byla ve znamení postřehů a sdělování zážitků.