Slavnostní zahájení nového školního roku

Prázdniny jsou nenávratně pryč – a v pondělí 4. 9. opět začala škola.

Nový školní rok jsme zahájili za pěkného počasí na nádvoří před školou.

Úvodního slova se ujal pan starosta Ing. David Benek – a mimo jiné představil nové vedení školy. Všem přítomným popřál úspěšný školní rok. Krátce pak promluvil nový pan ředitel dr. Libor Klubal, který mimo jiné vyslovil přání, aby se všem ve škole dařilo a také líbilo. Přítomna ředitelka místní mateřské školy paní Lenka Prokšová pak pozdravila především nové prvňáčky.

Žáci 2.–9. tříd se už pak spolu se svými třídními učiteli rozešli do tříd – a další část zahájení školního roku už patřila našim novým žáčkům. Prvňáčci byli pasováni na žáky školy třídní učitelkou paní Mgr. Janou Gebauerovou, dostali tradiční kornouty i další dárky jak ze školy, tak od obecního úřadu. Celému tomuto uvítání byli přítomni také rodiče a další rodinní příslušníci.

A nyní už se mohou všichni s chutí pustit do práce – školní rok 2023/24 začíná.

Zobrazit album fotografií (foto: Mgr. Petr Michalčík)